Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BGtop
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Един малък въпрос...поради който ме баннаха

Go down 
3 posters

БОТ убида ли е ??
Да..
Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_vote_lcap58%Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_vote_rcap
 58% [ 7 ]
Не..
Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_vote_lcap42%Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_vote_rcap
 42% [ 5 ]
Общо гласове : 12
 
Back

АвторСъобщение
Li[G]Lioo
Сървър Админ
Сървър Админ
Li[G]Lioo


Брой мнения : 337
Reputation : 15
Join date : 28.12.2011
Местожителство : Шумен лее
Skype : svetlio970608
CS Nick : ReaL LigawE!! ;]]

Един малък въпрос...поради който ме баннаха  Empty
ПисанеЗаглавие: Един малък въпрос...поради който ме баннаха    Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_icon_minitimeПон Окт 08, 2012 4:37 pm

Имахме една интрига с един админ...обижда ме на бот....и аз го бан...(няма смисъл да предупреждавам все пак той е админ би трябвало да знае правилата няма смисъл да му казвам че е забранено обиждането)....при което някой след това го ъннбанва (аз го баннах за 15- 30 мин, ама той се появи след 5) и веднага след като влезе ме баннва перм....помолих един админ да ме ънбанне.....(защото си бях баннат без причина ) след което влизам и го питам ти за ко ме бан и той ми вика амм бот не е обида
1 че пуснах вот за това дали бот е убида и отговорът беше- ДА
2 че ако се замислиш на кой викат бот- на този който не може да играеее.. което си е убида
За това искам да питам и вас дали БОт е убида ??
Върнете се в началото Go down
JoReTyYy
Сървър Админ
Сървър Админ
JoReTyYy


Брой мнения : 826
Reputation : 39
Join date : 08.09.2011
Местожителство : Варна :)
Skype : georgievi_vn
CS Nick : JoReTyYy

Един малък въпрос...поради който ме баннаха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един малък въпрос...поради който ме баннаха    Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_icon_minitimeВто Окт 09, 2012 10:37 am

Бот е обида ако е насочена към играч. Тоест те нарича робот. Бот (скъсено от робот)
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Брой мнения : 226
Reputation : 38
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Плевен/България
Skype : plamen_950513
CS Nick : p@c@t@

Един малък въпрос...поради който ме баннаха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един малък въпрос...поради който ме баннаха    Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_icon_minitimeПет Окт 12, 2012 12:16 pm

Според мен "бот" си е като жаргон в играта и ми се вижда малко пресилено да се банват играчите за такива работи,но ако се обиждате от такива работи мога да забраня думата.
Върнете се в началото Go down
https://cs-4fun.catsboard.com
Sponsored content





Един малък въпрос...поради който ме баннаха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един малък въпрос...поради който ме баннаха    Един малък въпрос...поради който ме баннаха  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Един малък въпрос...поради който ме баннаха
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Може ли един въпрос ?
» Въпрос...?
» Въпрос!!???!!!??
» имам един въпросс :)
» имам един тъп въпросс ;дд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА ФОРУМА И СЪРВЪРИТЕ :: Проблеми и въпроси-
Идете на: