Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BGtop
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имам един мн дразнеш въпросс

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Li[G]Lioo
Сървър Админ
Сървър Админ
Li[G]Lioo


Брой мнения : 337
Reputation : 15
Join date : 28.12.2011
Местожителство : Шумен лее
Skype : svetlio970608
CS Nick : ReaL LigawE!! ;]]

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:16 pm

постоянно като си тегля тагове от цс-бгинфо тага или въобще не ми се вижда (с смисъл вижда се ноо някой обикновен- от тези дето може да си ги избираш от настройките на цс-а) или се тагвам няколко пъти и той се маха и си остава обикновен таг-- мн честно ми се е случвало и си нямам на идея къв е проблема~~ ако някой знае да сподели Rolling Eyes Wink ще съм благодарен ~!~
Върнете се в началото Go down
iZODZADZE*
Сървър Админ
Сървър Админ
iZODZADZE*


Брой мнения : 148
Reputation : 11
Join date : 02.01.2012
Местожителство : Кнежа ми биич :D !
Skype : martywebaby
CS Nick : iZODZADZE*

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:23 pm

В една от темите пише, че когато си направиш спрея не трябва да натискат "Apply" или "OK" защото спрея се маха.
А и на мен понякога ми се случва така да не стане спрея. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.xpr0.com
Li[G]Lioo
Сървър Админ
Сървър Админ
Li[G]Lioo


Брой мнения : 337
Reputation : 15
Join date : 28.12.2011
Местожителство : Шумен лее
Skype : svetlio970608
CS Nick : ReaL LigawE!! ;]]

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:27 pm

емм нз ама аз никво апли или ок не натискам аз слагам- файла tempdecal.wad в папката страйк (или кътнар беше забрайх Very Happy ) ии след туй или не ми стаа или се тагвам няколко пъти и се маха-- тези дни играех в един деатмач и си сложих спреи на супер герой-- оня с онуй S отпреде- ии тагнахсе около 3 пъти и след 2-3 пак като се тагнах ми беше обикновен тага Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
JoReTyYy
Сървър Админ
Сървър Админ
JoReTyYy


Брой мнения : 826
Reputation : 39
Join date : 08.09.2011
Местожителство : Варна :)
Skype : georgievi_vn
CS Nick : JoReTyYy

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:29 pm

ами ако 1 пат си го сложил и 2ри път влезеш в настройки и натиснеш ок ти се сменя lol!
Върнете се в началото Go down
Li[G]Lioo
Сървър Админ
Сървър Админ
Li[G]Lioo


Брой мнения : 337
Reputation : 15
Join date : 28.12.2011
Местожителство : Шумен лее
Skype : svetlio970608
CS Nick : ReaL LigawE!! ;]]

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:32 pm

ааааааааа когато си избера таг и си го сложа и след това ако натисна на настройките не тряя да натискам ок иначе ми стаа обикновен тага- така ли Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
JoReTyYy
Сървър Админ
Сървър Админ
JoReTyYy


Брой мнения : 826
Reputation : 39
Join date : 08.09.2011
Местожителство : Варна :)
Skype : georgievi_vn
CS Nick : JoReTyYy

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:36 pm

точно
Върнете се в началото Go down
Li[G]Lioo
Сървър Админ
Сървър Админ
Li[G]Lioo


Брой мнения : 337
Reputation : 15
Join date : 28.12.2011
Местожителство : Шумен лее
Skype : svetlio970608
CS Nick : ReaL LigawE!! ;]]

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 5:58 pm

оооо мс дано да е било от това Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Vanhai
Сървър Админ
Сървър Админ
Vanhai


Брой мнения : 223
Reputation : 30
Join date : 03.08.2011

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeПет Фев 17, 2012 4:21 pm

След като си изтеглиш дадения таг, от където и да е било и искаш той да ти остане, правиш следното. Цъкаш с дясно копче на мишката върху файла tempdecal.wad, после даваш тикче на "Read Only" ("Само за четене"). И ако го направиш това правилно, колкото и пъти да натискаш на Apply или OK тага няма да ти се промени. Wink Ако има нещо неясно питай в темата. Smile
Върнете се в началото Go down
Li[G]Lioo
Сървър Админ
Сървър Админ
Li[G]Lioo


Брой мнения : 337
Reputation : 15
Join date : 28.12.2011
Местожителство : Шумен лее
Skype : svetlio970608
CS Nick : ReaL LigawE!! ;]]

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeПет Фев 17, 2012 4:23 pm

мии не за сега Very Happy
Върнете се в началото Go down
JoReTyYy
Сървър Админ
Сървър Админ
JoReTyYy


Брой мнения : 826
Reputation : 39
Join date : 08.09.2011
Местожителство : Варна :)
Skype : georgievi_vn
CS Nick : JoReTyYy

Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitimeПет Фев 17, 2012 4:43 pm

Vanhai написа:
След като си изтеглиш дадения таг, от където и да е било и искаш той да ти остане, правиш следното. Цъкаш с дясно копче на мишката върху файла tempdecal.wad, после даваш тикче на "Read Only" ("Само за четене"). И ако го направиш това правилно, колкото и пъти да натискаш на Apply или OK тага няма да ти се промени. Wink Ако има нещо неясно питай в темата. Smile

ee мерси Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам един мн дразнеш въпросс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам един мн дразнеш въпросс   Имам един мн дразнеш въпросс I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам един мн дразнеш въпросс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» имам един въпросс
» имам един въпросс :)
» имам един тъп въпросс ;дд
» Имам важен въпрос
» ВъПросс...??

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ВСИЧКО ЗА ФОРУМА И СЪРВЪРИТЕ :: Проблеми и въпроси-
Идете на: