Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BGtop
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 как да пусна потове като истински играчи в сервера ми - PODBot

Go down 
АвторСъобщение
JoReTyYy
Сървър Админ
Сървър Админ
JoReTyYy


Брой мнения : 826
Reputation : 39
Join date : 08.09.2011
Местожителство : Варна :)
Skype : georgievi_vn
CS Nick : JoReTyYy

как да пусна потове като истински играчи в сервера ми - PODBot Empty
ПисанеЗаглавие: как да пусна потове като истински играчи в сервера ми - PODBot   как да пусна потове като истински играчи в сервера ми - PODBot I_icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 10:02 am

PODBot : Според мен са по-добри ботове от вградените или дори "подобрените" C3RB3RUS , могат да се едитват имена , умения , не camp-ат(чакалят) до смърт , купуват си пистолети (а не както при останалите ботове , ако са тероряги да си вървят с glock18 , ако са контри със usp) P228 , Desert Eagle , Five-Seven , та дори понякога и Dual Elites

Преди да продължим , трябва да покриете поне системните изискавания ( не са взети от оригиналния сайт , просто съм правил тестове на слаби компютри , за да видя дали ги товари)
Добрата новина е , че не са сериозни , но ако подкарвате CS на минимални изисквания , няма да можете да сложите повече от 10 бота , без да ви лагва

System Requirements :

OS : Windows 2000 и нагоре
Processor : поне 1.2 GHz
RAM Memory : 128 MB
Others : AMX MOD X 1.8.0 (би трябвало да могат и на по-стари версии)

Tака сега можете да изтеглите ботовете от официалния сайт , но аз съм качил версия , където имената са на променени и ботовете отвреме на време , пускат български съобщения в чата.Тази версия можете да изтеглите от тук или от тук (ZIP Format).

Нека започнем с урока :

1. След като сте изтеглили един от моите "моднати" ботове или от официалния сайт , разархивирате фаила където искате.Например на работния плот(Desktop)

2. Би трябвало да ви излезе една папка "podbot" (без кавичките) . Тази папка я премествате във ...cstrike/addons . Например D:/My Games/CS/cstrike/addons .

3. Oтваряте файла plugins.ini (Този във папката .../cstrike/metamod/plugins.ini) и оставете един ред празно място(Просто отидете наи-отдолу и натиснете Enter.)

4. Въведете следното :

win32 addons/podbot/podbot_mm.dll

5. Запаметете файла.

6. Вие инсталирахте успешно ботовете!


Допълнитена Информация : Ботовете няма да играят на всички карти.За да играят на определена карта , за съответната карта им трябват waypoints.Тези waypoints представляват всъщност файла , където кара ботовете да минават по определен маршрут.Можете да правите и собствени , но никак не е лесно(Това не ви пречи да опитате). За да разбрете как се правят питайте Чичко Гугъл или влезте в форума на официалния сайт за да разберете как.
Във "моднатите" ботове има на waypoints на доста карти на които във оригиналия pack ги няма : cs_1337_assault , cs_italy2 , cs_deagle5 и др.

Ето ви няколко сайта откъдето можете да дръпнете малко waypoints(Вижте и в гугъл-а) :

http://cs-spb.narod.ru/wptcs.html
http://www.geocities.com/thesirclan/frames/pod.htm
http://psi-fighters.de/index.php?site=files&cat=8
http://server.counter-strike.net/maps/d ... ?order=pop

Инсталация на WAYPOINTS : След като сте изтеглили "waypoints" , ако са архивирани ги разархивирате и излезлите фаилове ги слагате във : .../cstrike/addons/podbot/wptdefault .

PODBot Menu : След като сте влезли в някоя карта , автоматично би трябвало да ви излязат няколко бота . За да аднете още , кикнете някой или всички натискате бутона "=" (Без кавичките)

Така ако искате да махнете това нахално [POD] пред имената им трябва да влезете в podbot.cfg и да настроите всичко както вие искате
тези ботове могат и да пишат влизате във podbot.txt и им оправяте съобщенията
а за имената влизате във botnames.txt и ги оправяте
Върнете се в началото Go down
 
как да пусна потове като истински играчи в сервера ми - PODBot
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Топ 7 Най-добри играчи в дтрн сървъра?!
» Модела на ножа да се вижда от всички играчи в сървъра...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Counter Strike :: Уроци-
Идете на: